fbpx
Kutsume Sind 31. oktoobril Kaalukirurgia Keskusesse vestlusõhtule, et kajastada maovähendusoperatsiooniga kaasnevaid rõõme ja muresid ning anda ülevaade kogu protsessist. Üritus aitab inimestel langetada teadlikke otsuseid ning inspireerib astuma esimesi samme tervema ja parema elu suunas.

Üritusel jagavad oma lugusid meie kliinikus maovähendusoperatsiooni läbi teinud patsiendid, kes on valmis jagama oma lugusid otse ning ausalt. Oma kogemusest räägivad Elina Martinson, Silver Toompalu, Ene-Ly Lehtmaa, Anneliis Mägi ning vestlust juhivad ja kommenteerivad Kaalukirurgia Keskuse toitumisterapeut Jaanika Tapver ning turundusjuht Hedi Sults.

Ürituse põhiliseks eesmärgiks on heita valgust varasemate patsientide elule enne ja pärast operatsiooni – rääkida nende igapäevaelust, saavutustest kaalu kaotamisel, murekohtadest ja sisemistest mõtetest, mis nendega kaasas käisid.

Kutsume Sind kaasa kuulama veebist või ise kohale tulema – kuidas Sulle parasjagu sobib! Ei ole oluline, kas oled meie patsient või alles kaalud maovähendusoperatsiooni, kas kogud alles infot või isegi veel ei tea, kas teema Sind kõnetab – oled teretulnud!

Üritus on TASUTA. Üritusel füüsiliselt osalemisest anna meile märku, täites allolev ankeet. Kel kohapeal osaleda ei õnnestu, saab üritust jälgida otseülekandena Facebookis 31. oktoobril kell 18:00, mis on hiljem ka järelvaadatav Kaalukliiniku Facebooki lehel. Küsimused, millele vastust otsid, saada meile anonüümselt.

Registreeri enda tulek vestlusõhtule:

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.