Kaalukirurgia Keskus (ärinimega Bariatric Services AS)

Kaalukirurgia Keskus (ärinimega Bariatric Services AS) on erakliinik, mis on keskendunud rasvumise kirurgilisele ravile. Pakume seda, milles oleme erakordselt head: maovähenduskirurgia koos pikaajalise nõustamise ja jälgimisega.

Bariatric Services pakub oma patsientidele põhjalikku operatsioonieelset nõustamist ning pikaajalist operatsioonijärgset nõustamist ning jälgimist kirurgi ja toitumisterapeutide poolt. Operatsioonid teostatakse AS Fertilitas erahaiglas. Kaalukirurgia Keskuse ülemarstiks on Dr Ilmar Kaur, kes teostab bariaatrilised operatsioonid ka Fertilitas erahaiglas.

Dr. Kaur on Eestis silmapaistvaim ja ühe pikima kogemusega kirurg bariaatria valdkonnas, olles viimased 10 aastat oma karjääris pühendanud just kaalukirurgiale. Dr Kaur on Eesti Bariaatrilise ja Metaboolse Kirurgia Seltsi asutajaliige ja juhataja. Tema ettepanekul ja eestvedamisel on koostöös Eesti Haigekassaga koostatud bariaatrilise kirurgia ravi- ja patsiendijuhendid.

Teostades isiklikult üle 400 bariaatrilist operatsiooni aastas on dr Kauril suur isiklik praktiline kogemus bariaatriliste patsientide esmases ja sekundaarses ravis. Alates aastast 2006 opereerinud kokku enam kui 3500 Eesti ja naaberriikide ülekaalulist patsienti.

Käesolevas videos räägib Dr Kaur kuidas me oma patsiente ravime

Meie meeskond

Hästi tehtud operatsioon on ravi õnnestumise ja patsiendi rahulolu oluliseks eelduseks, kuid sellest ei piisa. Püsiva kaalulanguse võtmeks on muutused patsiendi toitumis–, mõtlemis-  ja liikumisharjumustes ehk elustiilis. Senise rutiini murdmisel ja võimalike kõrvaltoimete ennetamisel on asendamatu asjatundlik juhendamine kogenud nõustaja poolt. Pakume oma patsientidele väga põhjalikku ja pikaajalist operatsiooni järgset nõustamise ja jälgimise programmi.

Kogu meie meeskond on kaalukirurgia valdkonnas väga kogenud ja täiustab oma oskusi pidevalt. Suurepärane väljaõpe ja ulatuslik kogemus võimaldavad meil pakkuda oma patsientidele parima kvaliteediga meditsiinilist teenust.

Saa tuttavaks kogu tiimiga

Meie meeskond

Fertilitas erahaigla

Kõik operatsioonid toimuvad erakliiniku Fertilitas kaasaegses haiglakorpuses aadressil Kaluri tee 5A, Viimsi, Harjumaa.

AS Fertilitas on asutatud 1993 aastal ja on suurim erahaigla Eestis. Haiglal on 70 voodikohaline palatikorpus ja kõigile nüüdisaja tingimustele vastav ravi- ja diagnostikakompleks, koos 4 operatsioonisaali ja intensiivravi keskusega.

Vaata lähemalt

Võta Ühendust

Ja küsi rohkem informatsiooni