fbpx

Kes me oleme?
Kaalukirurgia Keskus (ärinimega Bariatric Services AS) on erakliinik, mis on keskendunud rasvumise kirurgilisele ravile. Teeme seda, milles oleme erakordselt head: maovähenduskirurgia koos pikaajalise nõustamise ja jälgimisega. Kaalukirurgia Keskuse kirurgid, Dr Ilmar Kaur ja Dr Priit Miidla on opereerinud enam kui 2000 Eesti ja naaberriikide ülekaalulist patsienti.

Kaalukirurgia Keskuse kirurgide tiim (Dr Kaur ja Dr Miidla) teostavad ca 300 kaalukirurgilist operatsiooni aastas. Sellega oleme suurim maovähendusoperatsioone tegev keskus Baltimaades ja Soomes.

Meie kirurgide kogemus bariaatrilise kirurgia alal ulatub aastasse 2005.

Mille poolest eristume?
Hästi tehtud operatsioon on ravi õnnestumise ja patsiendi rahulolu oluliseks eelduseks, kuid sellest ei piisa. Püsiva kaalulanguse võtmeks on muutused patsiendi toitumis–, mõtlemis-  ja liikumisharjumustes ehk elustiilis. Senise rutiini murdmisel ja võimalike kõrvaltoimete ennetamisel on asendamatu asjatundlik juhendamine kogenud nõustaja poolt. Pakume oma patsientidele lisaks operatsioonile ka väga põhjalikku ja pikeajalist nõustamise ja jälgimise programmi.

Meie meeskond

Kogu meie meeskond on kaalukirurgia valdkonnas väga kogenud ja täiustab oma oskusi pidevalt. Suurepärane väljaõpe ja ulatuslik kogemus võimaldavad meil pakkuda oma patsientidele parima kvaliteediga meditsiinilist teenust.

Kaalukirurgia Keskuse peakirurgiks on Ilmar Kaur. Doktor Kaur on Eestis silmapaistvaim ja ühe pikima kogemusega selles valdkonnas. Ilmar Kaur teeb isiklikult 200-250 maovähendusoperatsiooni aastas.

 

Saa tuttavaks kogu tiimiga

Meie meeskond

Fertilitas erahaigla

Kõik operatsioonid toimuvad erakliiniku Fertilitas kaasaegses haiglakorpuses aadressil Kaluri tee 5A, Viimsi, Harjumaa.

AS Fertilitas on asutatud 1993 aastal ja on suurim erahaigla Eestis. Haiglal on 70 voodikohaline palatikorpus ja kõigile nüüdisaja tingimustele vastav ravi- ja diagnostikakompleks, koos 4 operatsioonisaali ja intensiivravi keskusega.

Vaata lähemalt

Võta Ühendust

Ja küsi rohkem informatsiooni