fbpx

Kaalukirurgia Keskus (ärinimega Bariatric Services AS) on erihaigla, mis on keskendunud rasvumise kirurgilisele ravile. Tegutseme aastast 2011 ja tänaseks oleme kasvanud suurimaks kaalukirurgia keskuseks nii Eestis kui Soomes ning kuulume 4 suurima kaalukirurgia keskuse hulka Põhjamaades.

Lisaks kirurgiale pakume oma patsientidele põhjalikku operatsioonieelset nõustamist ning pikaajalist operatsioonijärgset nõustamist ja jälgimist kirurgi, bariaatriaõe, toitumisterapeudi ja treeneri poolt. Operatsioonid teostatakse AS Fertilitas erahaigla ruumides, kus Kaalukirurgia Keskusel on oma operatsioonituba, ärkamisruum, palatiblokk koos õdedepostiga ning vastuvõturuumid.

Kaalukirurgia Keskuse ülemarstiks on Dr Ilmar Kaur.
Dr Ilmar Kaur on Eestis silmapaistvaim ja ühe pikima kogemusega kirurg bariaatria valdkonnas. Teostades isiklikult üle 400 bariaatrilist operatsiooni aastas on dr Kauril suur isiklik praktiline kogemus bariaatriliste patsientide esmases ja sekundaarses ravis. Dr Kaur on Eesti Bariaatrilise ja Metaboolse Kirurgia Seltsi asutajaliige ja juhataja. Tema ettepanekul ja eestvedamisel on koostöös Eesti Haigekassaga koostatud bariaatrilise kirurgia ravi- ja patsiendijuhendid.

Dr Jaan Kirss liitus Kaalukirurgia Keskuse meeskonnaga 2022 a.alguses. Enne seda töötas ta üldkirurgina Soomes.
Dr Kirsi sõnul on Bariatric Services kliiniku töökultuur väga skandinaavialik. Tema hinnangul on Eesti meditsiinisüsteem veidi isiklikuma lähenemisega kui Soome oma.

Meeskond

Kogu meie meeskond on kaalukirurgia valdkonnas väga kogenud ja täiustab oma oskusi pidevalt. Suurepärane väljaõpe ja ulatuslik kogemus võimaldavad meil pakkuda oma patsientidele parima kvaliteediga meditsiinilist teenust.

Keskendume patsiendikesksele meditsiinile. Meie arstid ja õed on empaatilised, sõbralikud ja kannatlikud, kuna mõistame, et operatsioon ja sellega kaasnev elumuutus võib olla ärevust tekitav. Toetame, nõustame  ja julgustame oma patsiente kogu protsessi vältel, ka aastaid pärast operatsiooni. Lisaks saab liituda meie kaalukirurgia patsientide tugigrupiga Facebookis.

Saa tuttavaks kogu tiimiga

Meeskond

Haigla

 

Kogemused

Võta Ühendust

Ja küsi rohkem informatsiooni