fbpx

Otsime teie tervise ja mugavuse huvides pidevalt uusi võimalusi, kuidas parandada teie elukvaliteeti pärast kaalukirurgilist operatsiooni. Meil on hea meel teada anda, et Kaalukirurgia Keskus pakub nüüd veenisisese rauaravi võimalust.

Mis on veenisisene rauaravi?

Veenisisene rauaravi on meditsiiniline protseduur, mille käigus manustatakse rauda veeni kaudu otse teie vereringesse. See võimaldab kehal kiiremini ja tõhusamalt rauda omastada. Ravi eesmärk on normaalse hemoglobiini taseme saavutamine ja selle hoidmine. Ravi näidustatuse otsuse teeb arst. Veenisisene rauaravi ei ole esmaseks raua asendusravi meetodiks vaid alternatiiviks juhul kui suukaudne ravi ei toimi.

Miks on intravenoosne rauaravi oluline?

Bariaatrilised operatsioonid, nagu maovähendus, võivad muuta teie seedetrakti ja imendumissüsteemi, mis võib halvendada raua imendumist. Rauavaegus võib omakorda viia väsimuse, nõrkuse ja teiste ebameeldivate sümptomite tekkeni. Veenisisene rauaravi võib aidata teil neid sümptomeid vähendada ja taastada oma energiat. Veenisisene rauaravi on heaks alternatiiviks juhul kui suukaudsed rauapreparaadid ei imendu piisavalt või ei talu patsient suukaudseid preparaate nende kõrvaltoimete tõttu.

Kuidas veenisisesest rauaravi saada?

Kaalukirurgia Keskuse arstid ja meditsiiniõed on spetsialiseerunud kaalukirurgiliste patsientide vajadustele ning omavad suurt kogemust operatsioonijärgsete mikrotoitainete, sh raua defitsiidi ravis. Patsiendi teekond veenisisese rauaravini algab meie toitumisterapeudi või bariaatriaõe konsultatsioonist, mille käigus selgitatakse ravi vajadus ja näidustatus.

Individuaalne raviplaan

Iga patsiendi jaoks kohandame raviplaani vastavalt teie konkreetsetele vajadustele ja laboratoorsetele uuringutele.

Turvalisus ja mugavus

Teie ohutus on meie prioriteet. Me tagame, et ravi on teile mugav ja seotud minimaalsete riskidega.

Ravi hind

Intravenoosse rauaravi hind meie kliinikus algab 270 eurost ühe manustamiskorra eest. See sisaldab vajalikke vereanalüüse, protseduuri ning ravimi hinda. Lõplik hind sõltub manustatava ravimi kogusest, mis kohandatakse vastavalt teie individuaalsetele vajadustele ja arsti soovitustele. Räägime ravi hindadest ja võimalikest kuludest täpsemalt konsultatsiooni ajal.

Täpsem informatsioon:

Kristel Janvest

Bariaatriaõde Kristel Janvest

Tel: +372 5346 2880

Kontakteeru