Operatsiooni eest tasumine järelmaksuga - Kaalukirurgia Keskus

”Kahetsen vaid seda, et ei teinud seda operatsiooni juba palju varem” on üks enamlevinud lause, mida meie patsiendid peale maovähendusoperatsiooni on öelnud

Paljud inimesed on sunnitud soovitud operatsiooni edasi lükkama või sellest loobuma, kuna peavad hinda kalliks või ei ole neil kohe nii suurt summat võtta. Järelmaks annab võimaluse tegutseda nüüd ja kohe ning mitte kaotada aega.

Meie järelmaksu partner on MediCredit, kes ainukesena Eestis pakub sihtotstarbelist laenu just raviteenuste eest tasumiseks.

Medicredit teeb kõik selleks, et anda võimalus igale meie patsiendile oma unistus täide viia.

Otsuse laenu väljastamise kohta saad tavaliselt 24 tunni jooksul. Laenuotsus ei ole veel siduv kohustus, aga annab kindlustunde, et sul on järelmaksuvõimalus operatsiooni eest tasumisel. Lepingu saab sõlmida kui operatsiooni kuupäev on paigas.

Maovähendusoperatsiooni paketi hind on 5250 EUR. Kui tasuda operatsiooni eest 4 aastase järelmaksuga on igakuine makse vaid ca 150 eurot:

Klikkides “Esita taotlus”, lahkute Kaalukirurgia lehelt ning Teid suunatakse MediCredit kodulehele.

Medicredit usub nagu meiegi, et aidates inimestel parandada oma tervist ja välimust paranevad ka nende võimalused tööturul. Inimesed muutuvad enesekindlamaks ja aktiivsemaks – jaksu ja tahtmist teha on rohkem. Paraneb füüsis ja tervis ning vähem on vajadust olla haiguslehel.

Loe maovähendusoperatsioonide kohta rohkem siit ja TESTI oma sobivust!

TESTI OMA SOBIVUST

Täida vorm ja saa teada, kas oled maovähendusoperatsiooni kandidaat