fbpx

17. aprill kell 17:00

Bariaatriline operatsioon on protseduur, mis mõjutab inimese elu suurel määral. Kõige suuremad ja olulisemad on muutused, mis tuleb teha toitumise osas. Kuigi vahetu operatsioonijärgse aja kohta saavad patsiendid haiglas nõustatud ja kaasa juhised edaspidiseks eluks, tekib ikka küsimusi, mida juhistest ei leia. Samuti ei pruugi soovitatu kõigile üheselt sobida. Vestlusring võimaldab tekkinud küsimusi ja probleeme arutada koos teiste operatsiooni läbinutega ja saada professionaalset nõu Kaalukirurgia Keskuse toitumisterapeudilt Maarja  Lember. Vestlusringi juhib kliiniline psühholoog Liis Lend.

KELLELE ON VESTLUSRINGID MÕELDUD?

Tugigrupp-vestlusringid on mõeldud opereeritud patsientidele, aga osaleda võivad ka operatsiooni kaaluvad patsiendid.

Vestlusringi juhina osaleb kliiniline psühholoog Liis Lend ning lisaks temale olenevalt vestlusringi teemast ka kirurg Ilmar Kaur, toitumisterapeut või liikumisterapeut, lisaks on võimalik vahetada kogemusi teiste opereeritud patsientidega ka teistel teemadel. Vestlusringid  toimuvad meeldivalt personaalses õhkkonnas ja väikesele seltskonnale (ca 10-12 inimest) ja on TASUTA.

KUS VESTLUSRING TOIMUB?

Vestlusringid toimuvad Tallinnas, Foorumi Ärimajas, Narva mnt 5 II korrus. (Astu sisse Foorumi ostutänavale, mille keskosas leiad lifti, millega pääseb büroodeni. Loeng toimub teisel korrusel. Jälgi suunaviitu).

REGISTREERU

Grupp on täis.