fbpx

19.veebruaril kell 18:00

Infotundi viib läbi Kaalukirurgia Keskuse toitumisterapeut Maarja Lember. Juttu tuleb sellest, miks me sööme (näljatunne, küllastustunne) ning miks kehakaal tõuseb. Loengus keskendutakse toitumise üldpõhimõtetele – valk, süsivesikud, rasvad, toiduenergia, vedelik+alkohol – just kaalulangetamise mõttes. Juttu tuleb ka ülekaaluga seotud terviseprobleemidest ja kaalulanguse positiivsest mõjust tervisele. Samuti sellest, mida peaks teadma dieetidest ja mis on kaalulangetamise tegurid (toitumine, liikumine, stressi maandamine, uni). Põgusalt  tuleb juttu ka söömisest, mis seotud emotsioonidega ja keskkonnaga

INFOTUNNIS SAAD VASTUSED KÜSIMUSTELE:

  • Mis määrab kehakaalu- kas ainult söömine?
  • Mis on valk, süsivesikud, suhkur, rasvad- Kas kaalulangetamise juures on üks kasulikum kui teine?
  • Mida arvestada kaalulangetamise juures ja kas kestev kaalujälgimine on võimalik?

KELLELE ON INFOTUND MÕELDUD?

Kõigile, keda ülekaalu teema puudutab. Loengus osalemine ei eelda soovi kirurgiliseks raviks meie kliinikus, vaid huvi iseenda või oma lähedaste tervise vastu! Meie loengud toimuvad meeldivalt personaalses õhkkonnas ja väikesele seltskonnale (ca 12 inimest). Loengul osalemine on TASUTA.

KUS INFOTUND TOIMUB?

Loeng toimub Tallinnas, Foorumi Ärimajas, Narva mnt 5 II korrus. (Astu sisse Foorumi ostutänavale, mille keskosas leiad lifti, millega pääseb büroodeni. Loeng toimub teisel korrusel. Jälgi suunaviitu)

REGISTREERU INFOTUNDI

Oops! We could not locate your form.