fbpx

Infotund on plaanis 2019 aasta kevadel

Kaalukirurgia patsiendid ei pea tavaliselt pikaajalistes  ravitulemustes pettuma: eeldusel, et järgitakse operatsioonijärgseid toitumis – ja liikumissoovitusi  võimaldab kirurgiline ravi märkimisväärset ja püsivat kaalulangust koos paranenud elukvaliteediga. Ometi peame teinekord tunnistama, et patsient ei ole ravitulemusega rahul. Käesolevas infotunnis räägib Dr Ilmar Kaur kehakaalu muutustest maovähendusoperatsioonide järgselt. Juttu tuleb oodatavast kaalulangusest, selle püsivusest ning võimalikust kaalutõusust operatsioonijärgsetel aastatel. Samuti räägime erinevatest konservatiivsetest ja kirurgilistest ravivõimalustest, mida sel puhul kasutatakse.

INFOTUNNIS SAAD VASTUSED KÜSIMUSTELE:

  • Milline on oodatav kaalulangus peale operatsiooni
  • Kas kaalutõusu puhul peab sellega leppima või saab midagi ette võtta?

KELLELE ON INFOTUND MÕELDUD?

Infotundi on oodatud nii operatsiooni kaaluvad kui opereeritud patsiendid. Meie loengud toimuvad meeldivalt personaalses õhkkonnas ja väikesele seltskonnale (ca 12 inimest).
Loengul osalemine on TASUTA.

KUS INFOTUND TOIMUB?

Infotund toimub Tallinnas, Foorumi Ärimajas, Narva mnt 5 II korrus. (Astu sisse Foorumi ostutänavale, mille keskosas leiad lifti, millega pääseb büroodeni. Loeng toimub teisel korrusel. Jälgi suunaviitu)

REGISTREERU INFOTUNDI

  • Soovin registreeruda ülaltoodud infotundi kevadel 2019
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.