fbpx

sügisel 2019

Kaalukirurgia patsiendid ei pea tavaliselt pikaajalistes  ravitulemustes pettuma: eeldusel, et järgitakse operatsioonijärgseid toitumis – ja liikumissoovitusi  võimaldab kirurgiline ravi märkimisväärset ja püsivat kaalulangust koos paranenud elukvaliteediga. Ometi peame teinekord tunnistama, et patsient ei ole ravitulemusega rahul. Käesolevas vestlusringis räägib Dr Ilmar Kaur kehakaalu muutustest maovähendusoperatsioonide järgselt. Juttu tuleb oodatavast kaalulangusest, selle püsivusest ning võimalikust kaalutõusust operatsioonijärgsetel aastatel. Samuti räägime erinevatest konservatiivsetest ja kirurgilistest ravivõimalustest, mida sel puhul kasutatakse.

KELLELE ON VESTLUSRING MÕELDUD?

Tugigrupp-vestlusringid on mõeldud opereeritud patsientidele, aga osaleda võivad ka operatsiooni kaaluvad patsiendid.

Vestlusringi juhina osaleb kliiniline psühholoog Liis Lend ning lisaks temale olenevalt vestlusringi teemast ka kirurg Ilmar Kaur, toitumisterapeut või liikumisterapeut, lisaks on võimalik vahetada kogemusi teiste opereeritud patsientidega ka teistel teemadel ja lihtsalt lobiseda. Vestlusringid  toimuvad meeldivalt personaalses õhkkonnas ja väikesele seltskonnale (ca 12 inimest) ja on TASUTA.

KUS VESTLUSRING TOIMUB?

Toimumise koht on Tallinnas, Foorumi Ärimajas, Narva mnt 5 II korrus. (Astu sisse Foorumi ostutänavale, mille keskosas leiad lifti, millega pääseb büroodeni. Loeng toimub teisel korrusel. Jälgi suunaviitu)

PLAANIS SÜGISEL 2019